Ostinas Pauersas - auksinis narys / Austin Powers in Goldmember (2002)

Ostinas Pauersas - auksinis narys / Austin Powers in Goldmember (2002)

Metai: 2002

Žanras: Komedijos / Miuziklai / Nuotykių / Veiksmo

Kalba: Lietuvių

Trukmė: 1h30min.

Režisavo: Jay Roach

Vaidina: Mike Myers, Beyoncé Knowles, Seth Green, Michael York, Robert Wagner

  |   prabalsavo: 7  

Daktaras Blogis (akt. Mikeas Myersas) ir jo dešinioji ranka Mini Me (akt. Verne Troyeris) pabėga iš kruopščiai saugomo kalėjimo ir vėl pradeda svajoti apie viso pasaulio užgrobimą.

Puikiai suprasdami, kad specialaus agento Ostino Pauerso taip lengvai neįveiks, jie nusprendžia sudaryti sąjungą su labai turtingu ir niekšingu genijumi iš Olandijos Johannu van der Smutu (akt. Mikeas Myersas). Šis mokslininkas nelaimingo atsitikimo metu neteko savo geriausio draugo, kur tarp kojų gyvena, ir jo vietoje įtaisė iš aukso pagamintą genitaliją. Todėl visame pasaulyje jis yra žinomas pravarde Auksinis narys.

Jeigu dviem blogio jėgom pavyks susitikti, tai žmonija atsidurs didžiuliame pavojuje. Išvengęs eilinio susidorojimo, bebaimis Ostinas Pauersas (akt. Mikeas Myersas) privalo jiems sutrukdyti, bet pats net neįtaria, kad šį kartą Daktaras Blogis pasiryžęs smogti kaip reikiant. Klastingasis plikagalvis ne tik vėl pasikviečia į pagalbą samdomą žudiką iš Škotijos Sorąjį niekšą (akt. Mikeas Myersas), bet pagrobia geriausią pasaulyje specialųjį agentą Naigelą Pauersą (akt. Michaelas Caineas). Tuo tarpu, laiko mašina keliaujantis Ostinas Pauersas trumpam sustoja 1975 m., kad susitiktų su savo buvusia meiluže Foxxy Kleopatra (akt. Beyonce Knowles). Kartu su šia detektyve jis stengsis užkirsti kelią niekšingiems blogiukams ir išlaisvinti savo tėvą.

Pridėta: kalibrasss
Тagai: 2002

Panašus filmai

Komentarai: 0
Pakomentuok

Atnaujinti kodą