knygos.org - Elektroninės PDF knygos
audioknygos.com - audio knygos internetu

Bukas ir bukesnis 2 / Dumb and Dumberer. When Harry Met Lloyd (2003)

Bukas ir bukesnis 2 / Dumb and Dumberer. When Harry Met Lloyd (2003)

Metai: 2003

Žanras: Komedijos

Kalba: Lietuvių

Trukmė: 1h25min.

Režisavo: Troy Miller

Vaidina: Timothy Stack, Mimi Rogers, Wayne Federman

  |   prabalsavo: 28  

Kaip jie susitiko? 1986 m. geriausi draugai Haris ir Lloydas iš visų jėgų stengiasi surengti "labai didelį šou", t.y. sėkmingai užbaigti mokslo metus. Tačiau tam trokšta sutrukdyti godus ir nedoras mokyklos direktorius Collinsas, kuris visai nenori, kad jo kuruojami moksleiviai gerai pasiruoštų baigiamiesiems egzaminams.
Sadistišku ir žiauriu elgesiu pagarsėjęs pedagogas svajoja kuo greičiau gauti 500 tūkst. JAV dol. paramą už psichiškai nesveikų moksleivių priežiūrą. Kartu su savo kolege ponia Heller jis specialiai suteikia daug klaidingos informacijos Hariui, Lloydui ir jų draugams, kuriems pastoviai teigiama, kad pirmuoju JAV prezidentu buvo Ronaldas Reaganas, o Australija yra Rhode Islando valstijos sostinė.
Kokie ten gali būti mokslai, jei ramybės neduoda pirmoji meilė. Lloydas beprotiškai susižavi mokyklos gražuole Jessica, net nežinodamas, kad ji labai patinka ir Hariui. Du geriausi draugai tampa konkurentais, bet nei vienas iš jų nenutuokia, kad Jessica yra... klastingojo mokyklos direktoriaus Collinso dukra.

Komentarai: 0