Nerealieji / The Incredibles (2004)

Nerealieji / The Incredibles (2004)

Metai: 2004

Žanras: Animaciniai

Kalba: Lietuvių

Trukmė: 1h42min.

Režisavo: Brad Bird

Vaidina: Brad Bird, Craig T. Nelson, Holly Hunter, Samuel L. Jackson, Jason Lee, Dominique Louis

  |   prabalsavo: 9  

Kažkada Bobas Paras buvo vienas svarbiausių pasaulio superherojų, visiems geriau pažįstamas kaip ponas Nerealusis. Kasdienis jo užsiėmimas buvo gelbėti nekaltų žmonių gyvybes ir kovoti su blogiu. Tačiau laikas bėgo ir superherojai tapo niekam nereikalingi...Praėjo penkiolika metų. Ponas Nerealusis su savo žmona (taip pat buvusia superheroje) ir trimis pašėlusiais vaikais, mėgina gyventi ramų civilių gyvenimą tyliame priemiestyje. Jis gyvena nuobodžiame name, dirba nuobodų darbą ir slapta svajoja, kad smagiosios kovos su blogio jėgomis dienelės vėl sugrįžtų. Nekantraujančiam vėl leistis ieškoti nuotykių Bobui pagaliau suteikiama tokia galimybė – paslaptingas nepažįstamasis pakviečia buvusį superherojų į atokią salą, kur jo laukia ypatinga slapta užduotis.Tačiau ar tai tik nebus mirtino pono Nerealiojo priešo sugalvoti spąstai?
Netikėtai visai Nerealiųjų šeimynėlei vėl tenka stoti į kovą, kad išgelbėtų savo tėvą. O kartu – ir visą pasaulį, žinoma.
Tiesa, šeimynėlė nebėra tokia vieninga, kaip senais laikais. Kur tai matyta – Nerealiojo duktė susitikinėja su jo pikčiausio priešo sūnumi (mergaitė visada buvo maištininkė...).Gal todėl kova dėl pasaulio likimo labiau primena ne žiaurią kovą, o linksmą situacijų komediją?

Panašus filmai

Komentarai: 0
Pakomentuok

Atnaujinti kodą